Date Tags 2008

Par pasākumu kopumā man gribas teikt tikai labus vārdus. Uģis tiešām bija pacenties un izskatījās tas viss ļoti smuki. Vienīgi žēl, ka nepaņēmu līdzi foto kameru. Dažas bildes gan var aplūkot šeit, tikai diezgan sliktā kvalitātē.

Viss pasākums notika uz tepera ezera mazās saliņas, kur bija uzstutētas divas skatuves. Visapkārt saliņai bija aplikti celtniecības nožogojumi, kā arī tādi paši uz tilta, kas tiešām lika domāt par to, ka par pasākumu ir padomāts, nevis vienkārši uzstutēta būda, kur iedzīts dj. Ienākot teritorijā pretī pavērās skats uz ūdeni, kurā atspīdēja gaismas no lielās skatuves, kā arī apkārt izvietotās lāpas, kas kopā izskatījās nudien romantiski.

Par mūziku.

Pirmās mūzikas skaņas klausījāmies no ezera otras puses, pie kartingtrases, skatoties kā mitsubishi, 2xsubari, golfs un bmw trennējas rītdienas eiropas sacensībām. Skanēja tāds viegls soulfull house, tieši tāds kā man patīk. Vēlāk devāmies uz otru krastu uz pašu pasākumu. No sākuma ar mīļumu nevarējām izdomāt iet vai neiet, bet mc pierunāja - nenožēloju, ka piekritām. Vienu brīdi gan likās, ka baigais sviests, jo mūzika pamainījās no soulful uz bum-bum house, kas kaut kā pavisam negāja pie sirds (ir aizdomas, ka no attāluma tas vienk. izklausījās savādāk un bija pa daudz zemo skaņu). Tomēr tajā pašā laikā otrā teltī divas meitenes sāka spēlēt regeju un vēlāk sāka jaukt kopā regeju ar house un/vai drum'n'bass, kas lika sirdij kustēties mazliet straujāk. :) Pēc meitenēm savu mūziku rādīja dj Bazis kopā ar Rihardu Zaļupi. Bazis lika elektronisko mūziku, Rihards spēlēja uz bungām(tām, kuras ar rokām dauza). Neskatoties uz to, ka beigās aizgāja bum-bum, tad kopumā arī viņi nospēlēja vienkārši lieliski.

Par cilvēkiem.

Dzimtajā pusē nebiju sen bijis uz kādu pasākumu un likās ļoti savādi, ka pazīstu/zinu katru otro cilvēku un par ļoti daudziem varu kādu stāstu izstāstīt.

Piemēram, bija viens cilvēks, kurš viens vēljoprojām ierodas uz visiem pasākumiem, kas tur notiek. Tāpat bija cilvēks, kuru neesmu nevienā pasākumā redzējis skaidrā. Bija senāki un ne tik seni bijušie klasesbiedri. Un tas viss kopumā radīja tādu savādu sajūtu, kuru nemācēšu tā īsti aprakstīt. Katrā ziņā cilvēki varēja būt mazliet vairāk - no vienas puses. No otras puses bija tieši tik daudz, lai nebūtu jāspiežas, jārīvējas, jāspraucas, utt.

Vienīgais, kas tiešām likās nesaistošs bija "go go" dejotājas, kuras dejoja vienu soli pa apli un izskatījās kā uzvilktas lelles burtiskā nozīmē.

Līdz ar pasākumu saprotu, ka lēnām sāku attālināties no elektroniskajām bum-bum skaņām un arvien vairāk dodu priekšroku kaut kam savādākam, kaut kam mainīgākam, kaut kam, ko var izjust, utt. Un arvien vairāk tādi bum-bum veidīgie liekas garlaicīgi un pat stulbi.

Nobeigumā varu vēlreiz teikt, ka pasākums ir izdevies un ļoti priecājos, ka aizgāju. Šis bija pirmais tāda veida pasākums dzimtajā pusē un cerams Uģim tas atmaksājās, lai būtu iedvesma organizēt arī turpmāk pa kādam līdzīgam pasākumam.


Comments

comments powered by Disqus