Date Tags 2008

Jo vairāk tev naudas, jo ātrāk tā iztērējas un šķiet, ka ir mazāk. Ir kaut kāds tāds līdzīgs teiciens, bet es domāju, ka tas darbojas līdz kaut kādam brīdim.

Ja tev ir maz naudas tu galvenokārt pērc pirmās nepieciešamības preces, ja parādās mazliet vairāk naudiņas, tad tu jau sāc klejot pa ebay plašumiem un iepirkt visus krāmus pēc kārtas, visādus gadžetus, bez kuriem arī ļoti labi varētu iztikt, bet kuri kaut kādā mērā, ja ne uzlabo dzīves kvalitāti, tad vismaz dod prieku. Es piem. gribu nopirkt DBV-T uztvērēju .. no vienas puses nav diezko vajadzīgs, bet no otras puses gribas notestēt kā iet un varbūt beidzot varētu normālā kvalitātē skatīties TV, savādāk ar analogo istabas antenu šausmīgi slikti rāda.

Un pēdējais posms, ja tev ir ļoti daudz naudas, tad tev daudz kas jau ir sapirkts un tu sāc domāt kā iegūt vēl vairāk naudas noguldod, iekrājot, utt. Es esmu ievērojis arī, ka daudzi cilvēki kuriem ir daudz naudas vispār nepērk tādus mazus krāmus kā USB DVB-T uzvērēju. Viņi labāk nopērk milzīgu plazmas/LCD ekrānu ar iebūtvētu uztvērēju un es noteikti darītu tāpat. :)

Par ko tad īsti ir raksts? Labs jautājums. :)


Comments

comments powered by Disqus