Date Tags 2007

Jau sen bijām nopirkuši biļetes uz "alu cilvēks" un sestdien bija izrāde.

Izrāde bija .. laba, ļoti laba, īstenībā es pat iesaku aiziet visiem kas nav redzējuši... Tā kā es nemēdzu bieži staigāt pa teātriem, tad pirmo reizi biju uz tāda tipa izrādi. Tas bija tāds kā monologs - ar vienu aktieri... Izrāde ir pasniegta kā lekcija par sievietēm un vīriešiem un Aināram Ančevskim lieliski sanāca. Visu papildināja mīmika, izsaucieni: "jo .. viņas var ievākt jaunu informāciju!" :D. Man gribētos teikt izcils tēlojums, bet es neesmu speciālists, lai spriestu... Izrādē šausmīgi labi tika parādīts kāpēc vīrieši ir tādi un sievietes tādas ar domu, ka vīrieši nemaz nav tādi cūkas :D. To nevar tā aprakstīt, tas ir jāiet un pašam jānoskatās.

Es nebiju vienīgais, kam patika izrāde - visa zāle ik pa brīdim smējās līdzi, vienīgais man blakus sēdēja pārītis gados, kas laikam tādus jokus nesaprata. Man būt domāt, ka viņi nevienu reizi pat neiesmējās. BET! Kā jau teicu izrāde bija laba un visiem iesaku.

Uzreiz pēc izrādes bija skaidrs, ka jāiet arī uz "alu sieviete ". Atsauksmes ir labas, bet izskatās, ka viņiem pagaidām ir latvijas tūre un biļetes rīgā vai Valmierā nevar nopirkt.

Gaidīsim kaut kur tuvāk! :)

p.s. 10 GM no 10


Comments

comments powered by Disqus