Dienvidu tilts

Par šo laacz rakstu gribēju tikai paprasīt: "Nez kurš šoreiz iebāž sev naudiņu kabatā?"...

Un te arī komentārs : "

Piekrītu, ka cenas ir augušas visam. Taču ne jau tik ļoti (Ķīnas tilts ir pabeigts 2005 gadā un franču - 2004) izmaksas ir augušas pa 2-3 gadiem. Vēl var pieskaitīt klāt to, ka Francija ir lielākas algas nekā mums Latvijā.

Kur loģika? Loģika ir tajā, ka atkal kāds atbildīgais vienkārši dažus miljonus iebāzīs kabatā (kas tur 2-3 miljoni uz 313 milj. fona) un neviens nepamanīs tāpatās…

"

ok, te arī komentārs : " Man liekas, ka musejais maksas tikai ap 150 miljoniem, parejo sastada kredita procenti. Tas izmaksas tiltiem Francija un Kjinaa ir rekjinatas bez kredita procentiem. Turklaat lielaakas musu tilta izmaksas sastada pievadcelju buvnieciba un infrastrukturas sakartoshana ap tiltu (komunikacijas, lietus udens novadishanas, drenazhas utml.), bet nav zinaams vai tajos kjinas un franchu tiltos shitaas izmaksas arii tika rekjinatas klaat.

Jebkura gadijumaa diezgan saliiti. Sakumaa solija par ~80 mill un taa bija normala cena.

", bet vai tad tik ļoti lielas cenu atšķirības, ņemot vērā, ka ķīnas un francijas tilts ir dolāros, bet latvijas tilts ir …

more ...

inflācija, utt…

No TVNet - "Drīzumā komercbankas un līzinga pakalpojumu sniedzēji aizdevumus varēs izsniegt tikai atbilstoši klientu legālajiem ienākumiem, paredz grozījumi Kredītiestāžu likumā un Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. Likuma grozījumi ir daļa no inflācijas apkarošanas plāna. "

Mja, algas nemainās, bet tiek pieņemti jauni likumi, cenas arī turpina augt un ceļ tikai visādas drazas , es, protams, saprotu, ka vajag piesaistīt jaunus tūristus, utt, bet man šķiet, ka vispirms vajadzeetu atrisināt iekšējās problēmas ... Es domāju, ka nākotnē arvien vairāk iezīmēsies atšķirības starp bagāto un nabadzīgo slāni un tas ne pie kā laba nenovedīs. Es jau tagad varu iztēloties ritīgus gheto rajonus kā arī augstceltnes te pat latvijā. Redzēs, kas notiks, kad nabadzīgajiem apniks noskatīties uz bagātajiem .. un viņiem apniks, agrāk vai vēlāk, kad uz nabadzības sliekšņa būs arī jauniešu pūļi.

p.s. Varbūt jau tagad jāsāk meklēt darbs ārzemēs?

more ...

Safari 3 Public Beta

Šo ierakstu sākšu ar vārdiem: "Beidzot tas ir noticis ". Ir iznākusi safari windows versija. Tā kā es vienmēr esmu bijis apple fans, neskatoties uz to, ka reāli man nav neviena apple produkta(tas gan vairāk finansiālu apsvērumu dēļ), es šo ziņu uztveru ar lielu sajūsmu un ceru, ka ilgi nebūs jāgaida līdz stabilai versijai. Manu sajūsmu mazliet nobojāja "Don't send" poga 2x, pēc tam, kad mēģināju uzrakstīt šo ierakstu no safari, bet viss tiek uzvelts uz "Beta". Tikko atrakstīja ii : "Man arī nokārās" - tas mazliet apbēdina... :( Izskatās, ka "crash" notiek kaut ko darot ar klaviatūru un input laukiem...

Sen jau gribējās uzlikt kaadu no jaunajām OS X uz portatīvā - notestēt, bet kaut kā nesanāk laiks un negribas sabojāt priekshstatu, tāpēc gribas nopirkt tieši mac book (mac book pro) uz kura varētu likt gan windows, gan OS X operētājsistēmas...

ok, jāpalieto pāris dienas...

Updated!

Apnika, ka visu laiku crasho...

more ...

Satiksme (2007-06-08)

Šodien jābrauc uz Valmieru, tāpēc atbraucu uz darbu ar mašīnu, lai nav jābrauc atpakaļ uz kojām, izbraucu apmēram 6:30, iebraucu, apmēram, 6:39? :D Satiksmes nebija nekādas, pāris mašīnas uz vanšu tilta... (Y) Pēc kādas stundas satiksme būs tāda, ka uz tilta vien jāstāv 30min... (think)

more ...

Par Pret koncertzālēm

Uztaisīju es savu akciju, lapas labajā stūrī var redzēt rezultātu, ja tu gribi arī sev tādu, ļoti vienkārši, ieliec savā majaslapā/blogā/utt šo skriptu:

[js]

[/js] un visam vajadzētu darboties uz Firefox 2.0.0.4, kaut kāda IE un kaut kādas 9.xxxxx Operas...

more ...

oh my gosh

Atkal raksts no TVNet. Tikai šoreiz izraisīja sašutumu. Kas notiek šajā valstī? Tiešām cilvēki neredz, ka kaut kas galīgi nav ok? Un visi tik atrunājas: "drīzāk tā ir neizdevusies medicīniska manipulācija", "Medicīniskā personāla mums ir stipri maz, pieļauju, ka nebija, kas viņu pietur", "grūti precīzi restaurēt situāciju, kas notika pirms mēneša, tāpēc vecākiem būtu laicīgāk jāziņo par savu neapmierinātību.". Arī šis raksts tāpat kā lieta par Justīni un tāpat kā visi raksti par to, kas notiek valstī tiks aizmirsti .. sviests .. kā lai cilvēks domā par saviem bērniem, lasot šādus atgadījumus?

Katrā ziņa nākamie 5 gadi sabiedriskajā dzīvē būs interesanti .. varbūt jau tagad jāsāk meklēt darbs ārzemēs?

more ...

Visādas koncertzāles…

Es pievienojos nemirst.lv rakstam un arī tvnet rakstam par to stulbo koncertzāli. Te arī citāts no tvnet - "Tomēr rezultāts, pat spītējot draudīgajiem inflācijas mākoņiem pie mūszemes debesīm, ir jauna koncertzāle. To mums sola. Tai nauda ir. Zeltā un brokātā tērpta, Gucci, Versace un Armani pielūdzot, kāda privileģēta sabiedrības daļa baudīs smalkākos mūzikas dižgarus, kamēr vienas īgnas, sadzīves problēmu nomāktas māsiņas dēļ cietīs simtiem mazo Latvijas pilsoņu." Varētu uztaisīt kaut kādu akciju "pret koncertzāli and stuff".

more ...

Nedzer bezalkoholiskus dzērienus

Sasmīdināja viens raksts no tvnet, konkrētāk šis citāts - "Pārmērīga bezalkoholisko dzērienu lietošana palielina fosfora līmeni asinīs" - un tas tach nav labi, fosfors tach ir kaitīgs, tas nozīmē, ka visiem tagad ir jādzer kaut kas alkoholisks, varētu no rīta padzerties šo un pusdienās ši-ta-no-te un tad vakarā mazliet padedzināt un padzert šo . Saldus sapnīšus... :)

more ...

Thickbox

Man sāk viņš nepatikt, jo uztaisa konkrētu izmēru bildēm(krietni par mazu) un īsti nevar saprast kas tajās bildēs ir attēlots.

more ...