Dienas komentārs 2

"Mēbeles par 9 miljoniem!!! (t.i. - viena videeja Riigas bērnudārza buvnieciibas izmaksas ir ap 1,5..2,0milj., tātad bibliotekas mēbeles=4,5..6 bērnudārzi!!! :)" - šeit.

more ...

Hei, viss kārtībā

Nez par šo kāds tiks sodīts? Anyway es te tā sēdēju un domāju .. kā var policija kaut ko tādu vispār darīt. Viņi tiešām nesaprot, ka cilvēki baumos, rakstīs blogos, rakstīs avīzēs, rakstīs ziņu portālos? Bet viss kārtībā, par stulbajiem ātri aizmirsīs, mazliet gan ilgāk nekā labajiem, bet aizmirsīs tāpat.

more ...


Rīgas siltums

Tas nav mazliet tā savādi, ka paliekot siltākām ziemām rīgas siltuma peļņa tikai palielinās? Laikam visam ir kāds pamatojums. Šeit shēma varētu izskatīties šādi: Ziemas paliek siltākas, ieņēmumi nav vairs tik lieli, jāpalielina tarifi un jāsaka, ka tas viss inflācijas dēļ. Gan jau kādu no "viņiem" vienreiz paņems priekšā tā ne pa jokam.

more ...

Jaunas vs Pārbaudītas lietas

Tikko sapratu, ka pie pārbaudītām vērtībām turos tikai gadījumos, ja runa iet par ēdienu, apģērbu un dzīvībai svarīgām lietām. Pareizāk sakot es sapratu to, ja runa iet par garīgām lietām, tad es neturos pie šausmīgiem principiem.

Jeb .. man kaut kā patīk jaunā Prāta vētras dziesma (Tur varēs arī izdarīt to nelegālo padarīšanu). Ticu, ka daudziem PV "faniem" šīs jaunās dziesmas diezko neies pie sirds, jo tas ir pavisam kaut kas cits.

more ...

Inflācija, inflācija

Būs jāizveido jauna kategorija par inflāciju. :D

Gribēju tikai norādīt uz šo "mistiski neiespējamo" rakstu. Tātad, cik ilgi būs mums tādas algas vai tādas cenas?

Mēs īstenībā nedzīvojam, mēs mēģinam izdzīvot, jo mums jau nekas cits bez ikmēneša maksājumiem, ēdiena un degvielas nesanāk. Nu labi, pārāk skarbi, sanāk jau tāpat, bet kā mēs dzīvojam? Es piemēram strādāju bankā, bet dzīvoju vēljoprojām kopmītnēs .. kāpēc? Tāpēc, ka samaksājot pusi algas par īri un šeit runa iet par normālu dzīvokli nevis šādu un otru pusi ikmēneša maksājumos, nepaliktu diezko daudz iztikai. Protams varētu teikt, ka pats vainīgs, ka man ir tādi un tādi kredītu/līzingu maksājumi, bet kā savādāk? Dzīvot tukšā dzīvoklī? Iet visur ar kājām un braukt ar sabiedrisko transportu vai visu laiku paļauties uz draugiem, ja kaut kur vajag aizbraukt, visu laiku skatīties 15" Tv, jo to var atļauties un cilvēkiem prasīt, kas ir internets? Arī stulbi! Es vispār nesaprotu kā viens cilvēks bez jebkāda atbalsta ar viduvēju Latvijas algu varētu tikt pie dzīvokļa. Ņemt hipotekāro un 40 gadus maksāt? Bet, ja 25. gadā sanāk krīze? Visi 25 gadi pa velti …

more ...Atziņa

Esmu ievērojis, ka cilvēki(arī es), ja par kaut ko domā pozitīvi, tad redz tikai labās lietas, bet, ja negatīvi, tad tikai sliktās lietas.

p.s. Runā arī, ka nevajagot pēc sevis spriest par citiem. :)

more ...

Cietsirdīgi

Kā vispār kaut ko tādu var iedomāties darīt? Es saprotu, ka daži cilvēki ir ļauni un dara visu, lai parādītu kaut ko savādāku, bet ir tomēr lietas, kuras nedrīkstētu darīt. Nez kur Kosterikā ir dzīvnieku aizstāvji? Vai arī tur tā drīkst darīt? Vienk. tā ir baigā cietsirdība .. to pat varētu nosaukt par cietsirdīgu slepkavību ar iepriekšēju nodomu. Es saprotu nevar salīdzināt slepkavības pret dzīvniekiem un cilvēkiem, bet tomēr, tā taču nedrīkst darīt. Es gribētu tam cilvēkam noraut olas par tādām izdarībām. Arī cietsirdīgi, bet suns nebija ne pie kā vainīgs un tas, ka viņš bija klaidonis, nenozīmē, ka viņš pelnījis tādu nāvi.

more ...