Nekustamie īpašumi

Dažas dienas iepriekš nebija ko darīt un tāpat skatījos nekustamo īpašumu cenas latvijā. Mazliet parēķināju un lai nopirktu normaalu māju latvijā man jāmaksā ~>400Ls mēnesī nākamos 40mit gadus un man jau nemaz nedotu tādu kredītu. :( Tad nu lūk mazliet pesimisma pārņemts aizvēru visus ss.lv... Šodien darba biedrs ierunājās par nekustamajiem īpašumiem bulgārijā un paskatoties sīkāk. Par tādu naudu kā tur maksā piem. dzīvokļi ritīgā kūrortā, te var nopirkt kaut kādu briesmīgu ar padomju dvesmu jūtamu 1 istabas, ok, varbūt 2 istabu, dzīvoklīti, kam apmetums birst nost, tapetes noplīsušas, elektrība raustās, radiatoru trubas aizrūsējušas, utt... Skumji.. Jābrauc meklēt darbs bulgārijā...

Papildināts.

Te būs arī linki... Ok, rīgā tas ir centrā, bet salīdzinat, kura vieta ir ekskluzīvāka :D: Latvijā Bulgārijā

Un ko mēs izvēlēsimies??

more ...

Redze

Tikko dabūju savas jaunās brilles, gan iemetīšu arī kaut kad kādu bildi ar to, cik lietišķi tagad izskatos :D Viss uzreiz tik skaidrs kļūst tās uzliekot. Optimetrs teica, ka jālieto braucot pie stūres, utt.. (think) Esmu nolēmis tagad kaadu gadu pamocīties un tad gan jau izdarīšu šitā: http://www.apollo.lv/portal/life/articles/45333 => Nav man tik stipri tie redzes traucējumi... :)

more ...

nesapratu..

"Labdien! Es veletos apmainit piezimju datoru pret glenu (skatit peilikuma) Ja Jus interese mans piedavajums rakstiet vai zvaniet."

more

"Tas ir kaads joks? :D:D"

"Ne tas ir nopietni! Es atvedu 2 italu gleznas. man maja nav vietas vienai gleznai. Varu iemainit"

"Es pat nezinu, ko teikt... :D:D Nee, man patiesaam nevajag gleznas + es nekad nemainiitu gleznu pret portatiivo... jo 1. nav nekaadu garantiju, ka kaads to gleznu nopirks(jo tas, ka es paardodu noziimee, ja man vajag naudu, ja man vajadzeetu gleznu, tad es arii mekleetu kaadu kursh paardod gleznas vai shajaa gadiijumaa maina :D) un 2. tad man jaasaak mekleet cilveeki, kas noveertee to gleznu, utt .. savaadaak varbuut pati maajaas uzmeistarojusi un tikai saki: "jaa, no itaalijas" :D"

"Runajot par gleznu, ta ir autentiska, aizmugure ir paraksts, un kataloga makslinieks ari ir:) Bet ja vajag naudu, tad jau laikam nesanks mainja:)", ok, bet mainīt gleznu pret portatīvo, (doh)...

Un vēl pielikumā pirmajam epastam bija pašas gleznas:

s1 s2 ![s3]]3

more ...

Pārsteigums

Šodien pie laacz izlasīju, ka bite ļauj saviem klientiem zvanīt skype lietotājiem. WOW! Manuprāt tas ir tāds pamatīgs solis uz priekšu no bites puses. Vienīgais tas kā tas viss notiek liekas, mazliet pa-stulbi. Sanāk, ka nevis tu zvani, bet reāli tev zvana, kad tu nosūti sms vai caur gprs norādi kuram skype kontaktam gribi zvanīt. Vislabāk būtu, ja paši bite vai skype vai kāds būtu uzprogramējuši nelielu aplikāciju priekš parastajiem mobilajiem un smartphoniem, kas atvelk kontaktu listi un tad vari izvēlēties kontaktu ar ko čatot vai piem. zvanīt un tad tiek nosūtīts pieprasījums neejot nekādos web pārlūkos.

more ...

Nedēļas Nogale++

Biju valmierā, vajadzēja izdarīt daudz lietas un beidzot bijām arī snowot! Nedēļas nogale tiešam ir izdevusies. Aizbraucām 4tratā Ivars ar draudzeni un es ar draudzeni. Mazliet jau pa 2viem gadiem tā lieta bija piemirsusies, bet entuziasms nebija zudis ne man, ne Ivaram. Vislielākais prieks par mīļumu, kas baidījās no dēļa, bet viņai tik labi sanāca un galvenais - patika! :) Par sevi varu tik pateikt, ka ļoti patika krist, pat vairāk nekā pati snowošana, beidzot arī kkādas fiziskas izdarības. Vēl šodien jūt, ka esmu bijis uz kalnu un tik forša sajūta. :) Vispār jau tā gaisotne, kas tur valdīja baigi patika, gribas arī šonedēl braukt kaut kur! It kā darbā ir ieplānota pirts, bet vēl būs jānoprasa.

Katrā ziņā ziemu esmu mazliet izbaudījis, tagad var uzkrist vasara - spīdēt saule, uzsilt ūdens... Gribas visu 6Dienu gulēt saulē un neko nedarīt. :)

Un vēl daži notikumi:

  1. Esmu sācis lasīt grāmatu, atkal Ričards Bahs
  2. Iespējams tuvākajā laikā atkal būšu students :)
  3. Šodien laiks ir nežēlīgs pret ausīm
  4. Kaķis vairs nekož tā kā agrāk
more ...

Labāk?

Kā labāk? Dzīvot neziņā vai samierināties ar zaudeejumu? Es protams domāju, ka labāk samierināties, jo tad tu beidz par to domāt - "būtu bijis vai nē?" un vari domāt par ko citu. Bet kā domā mani 2 bloga lasītāji? :D

more ...

Bērni

Šorīt braucot vilcienā manu uzmanību piesastīja viens bērns(nu viņam kādi 10-12 gadi). Viņš mēģināja sataisīt kaut kādu krāmu. Visu laiku taisīja vaļā baterijas vāciņu, utt. Izskatījās pēc kaut kāda lāzera. Tad viņš tā arī nesataisījis izvelk no kabatas kaut kādu pistoli(gan jau ne-īstu) un pieliek to lāzeri tai pistolei, uzlādē un ieliek kabatā. Mja! Pabrīnījos un aizmirsu, bet darīja kā tāds baigai profs to visu. Ļoti-saskatījies filmas. (Būtu mūsu laikos bijuši tādi - ar lāzera tēmekļiem:D)

Starp citu abas upes ir aizsalušas. Un vēl redzēju divas Normālas sievietes, kurām kāju diametrs salīdzināms ar manu roku diametru(un man nav tās rokas, tās lielākās) .. izskatījās tā inčīgi: "Mēs esam divi skeleti, lūdzu neskarieties mums klāt, sabruksim"(jāizrunā ar īsto izteiksmi, turot ciet degunu).

more ...

Autobuss

Šorīt braucu uz darbu no valmieras un autobusā aizmigu. Vispār jau šausmīgi neērts autobuss bija, nekādi nevarēja iekārtoties un ik pa laikam nācās celties augšā un iekārtoties savādāk. Labi, ka tas autobuss bija tik neērts un man atkal vajadzēja pagrozīties savādāk, jo šoreiz viss likās savādāk. Nevarēja dzirdēt cilvēku balsis. Pieceļos un .. autobuss tukš. Šofera arī nav, ieslēdzis mani autobusā. :D Tad pirmais, ko darīju, uzreiz meklēju avārijas kloķi vidējām durvīm, protams ātri vien atradu un man bija tā vienreizējā iespēja izkāpt pateicoties avārijas kloķim(vienmēr esmu to gribējis :D) Tad nu lūk norauju avārijas kloķi, paliecu atpakaļ(ar domu, lai autobuss nepaliek vaļā:D), bet durvis aiztaisas, ok, norauju vēlreiz, ataisu durvis un atstāju to kloķi mierā. Blakus autobusā šoferis tā dīvaini noskatās, bet nu neko! Eju projām! Ne ta izgulējies, ne neizgulējies + ārā liekas, ka ir -20 grādi. Brr.. Auksti.. Bet vismaz kāds jautrs notikums! :)

p.s. Kas būtu, ja nebūtu kloķa? Būtu jāsit ārā logs!? :D:D

more ...

Brr - Ziema

āāāāāāā Taads aukstums, īstenībā jau nemaz tik auksts nav, bet pierasts pie normāla laika, tā pierasts, ka to(kas bija) saucu par normālu laiku... bet snowot taapat gribas.. :)

more ...

Diena [23.01.2006]

6:40 => Esmu jau kadas 30 min. piecelies, vartos pa gultu un domaju ka atriebties kakim par tikko/atkal izgaztajiem zobu bakstamajiem kociniem(veljovairak atceroties, kaa vins paspeja mani vakar nokaitinat)! Liekas, ka udens uzvarijies, jaiet taisit kafija, bet man vel ir laiks! :)

6:58 => Tomer par kakao, kafijas vieta ar domu, ka darba dzersu kafiju. Esmu iedevis kakim est, salicis mistkasti, nesanai ara. Tagad atkal esmu gulta klausos EHR un dzeru savu kakao, piekozot klat atlikuso/pedejo maizes doninu. Ik pa laikam apklust muzika, kas liek atkal aizdomaties par telcobalt kvalitati.

7:11 => Es ienistu to kaki, kops lauku apmeklejjuma vins ir palicis debils. Kakao bija tik garshigs sanacis, savukart kakis tagad sez viens koridori. Vinam visam ir japieskaras, viss japabaksta uz priekshu/jaapgaz/jaizlej. Tagad esmu saslaucijis gridu un meginu vel izbaudit sabojato ritu!

7:56 => Kakis ta ka nomierinajas. Jaunu epastu nav. Rss arii neka nav. Viss ta ka butu izdariits un pec 5min. Jaaiet uz vilcienu!

8:27 => Esmu vilciena. Pa celam mazliet pardomaju rita notikumus. Secinajums - es esmu kaut kads nervozs pedejas dienas! Atbraucot majas …

more ...