Sapnis 2

Man pirkstā bija iedūries āķis(tāds parasts - makšķernieku) un tad es sapnī domāju: "Jāpieceļas un jāizvelk tas āķis, savādāk pa miegam nesanāk...". :)

more ...

Braukt

Vakar nobraucu 10km, ar riteni. Baigi froši.

more ...

Ēšanas paradumi

Jau 3. dienu esam veģetārieši. :)

Šodien bija ēdnīcā mīļākais gaļas ēdiens - gaļas krokete .. bija grūti paiet garām. Vakar savukārt ēdu sviesta pupiņas - ļoti garšīgas.

Atbilde uz jautājumu - "Kāpēc?":

  1. Tests uz divām nedēļām ar domu paskatīties, kas notiks. :D
  2. Es mīlu dzīvnieciņus.
  3. Esot pat veselīgāk, sīkāk var palasīt šeit.
  4. Piespiedu atteikšanās no mcd, narvesen un statoil piedāvātās produkcijas.
  5. Un ticu, ka ir vēl iemesli...
more ...

Kerli Kõiv

Laacz jau rakstīja. Tas gan bija sen.

Vakar braucu uz mājām un izdzirdēju tieši to lāča pieminēto dziesmu, pierakstīju nosaukumu un vēlāk youtubē noklausījos vēlreiz. Tagad klausos visu albumu. Es bieži neapbrīnoju citus cilvēkus, bet paklausoties viņas intervijas sāk rasties tāda kā cieņa pret viņu. It kā, no vienas puses, viņa runā diezgan lielā mērā fantāziju līmenī, bet no otras puses es pilnībā atbalstu viņas domas par to ka pasaulē viss lēnām kļūst par "fucked up". Ja ir interese šeit var noskatīties video.

more ...

ISP

Nevienam "nemanot" esmu nomainījis hostinga provaideri uz mājas serveri. Ļoti iespējams, ka uptime samazināsies. Vienīgais varētu padomāt par upša iegādi, bet no otras puses pietiekami daudz lietas ir iepirkumu sarakstā.

more ...

html

Pirms kāda laika biju diezgan sašutis par bildēm un tekstu, kuru div tagos nevar nocentrēt. Šodien darbā atklājās, ka nemaz tik grūti nav. Uzliekam bildēm "vertical-align: middle" un gatavs. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Kas varētu iedomāties, ka jānocentrē pats elements, nevis jānorāda parent elementam, ka visi apakšelementi būs vertikāli centrēti? No loģikas man tas vispār liekas savādi, jo elements, kurš nenocentrējas ir teksts, nevis bilde, savukārt vertikāli nocentrējot bildi, redzemās izmaiņas ir tādas, ka teksts nocentrējas, nevis bilde. Bet nu turpmāk tas būs skaidrs.

p.s. Vertical-align darbojas, laikam, visiem in-line elementiem.

more ...

Kaitinoši

Es mēģinu un cenšos būt pacietīgs, bet ir dažas lietas, kas tomēr spēj nokaitināt. Viena no lietām ir tā, ka ļoti aktīvi izmantojot Ctrl+c un Ctrl+v, lai nospiestu to otro nospiežas pirmais un spiežot otro, jo kaut kā nepielec, tur vairs nav tas, kam vajag būt.

Otra lieta, kas šausmīgi kaitina ir, piemēram, skripts, kuram teorētiski vajadzētu strādāt un, kurš arī praktiski strādā kādā citā vietā, bet tieši tur, kur vajag tas nestrādā. Pēc kāda laika tu sāc lūgties, raudāt, dauzīt galvu kaut kur, bet nestrādā. Tad tu aizej mājās un atnāc nākamajā dienā un viss kaut kā sāk pēkšņi strādāt. Zinātniski tas laikam ir izskaidrojams ar to, ka zemapziņa mūsu problēmas risina visu laiku, arī miegā. Man pat ir gadījies, ka pēc laika kaut ko pamainu, bet kopumā nekas dižs nemainas, bet viss strādā kā tam vajadzētu to darīt un nav sajēgas par to kāpēc tad nestrādāja, bet tagad viss notiek. Un tomēr, tajā brīdī, kad nekas neiet, tas liekas tik šausmīgi kaitinoši. Vairāk jau gan kaitinošs ir tas, ka tu nespēj atrast vainu.

Par to runājot …

more ...