Dators

Uzliku atpakaļ XP uz mājas datora. Tagad šķiet, ka dators vienk. lido vēljovairāk darba datora dēļ, kas sācis nenormāli vilkties un čakarēties... (think)

p.s. Pats nezinu, ko gribēju pateikt... :D

more ...

Kirils

Atkal jau mazliet sasmējos, izlasot Laacz komentāru "Kirils, kļūsi par cilvēku, sapratīsi.". Kirils ir tāds parasts cilvēks, kas mācās fizmatos (Kirils teica, ka tā nav pareizi). Kirils vēljoprojām lieto Opera 7 (beidzot pārgājis no lynx , ko kirils lietoja visur - "lynx http://net.02.lv/lvnet -source | grep '^[0-9]' > lv.net"). Vispār kirils ir tāds slavens jo viņam par godu tiek sacerēti Kiriljoki . Bet tomēr pēc visiem apvainojumiem un kiriljokiem, kirils vēljoprojām raksta un komentē Laacz blogu.. :D

more ...

RSS

Tie kas lasa manu RSS, kā viņš tur izskatās, nav kaut kādi formatēšanas gļuki, utt?

more ...


Saderināšanās

Gandrīz visi jau zin un tāpēc gribēju uzrakstīt, lai pašam vecumdienās būtu ko atcerēties! Es esmu saderinājies... :) Tas notika 10.04.2007. Tās emocijas, kas bija tajā vējainajā dienā bija neaprakstāmas... Viņa izskatījās tik laimīga, apjukusi, bet tik priecīga... Es vispār biju no tiem cilvēkiem, kas ir pret precēšanos, jo uzskatīju, ka tas ir vienk. tāds statuss sabiedrībā, bet tā kā man nepatīk darīt kā pieņemts sabiedrībā, tad es neredzēju jēgu kāzām... Es zinu, ka man ir tikai 20 gadi, man vajag izbaudīt dzīvi, utt un parasti jau cilvēki grib materiāli nodrošināties pirms sper tādu soli, bet kā es teicu vienam draugam: "I have some big steps to make...". "Sometimes" dzīve sagādā parsteigumus... :)

P.s. Kāzu datumu vēl neesam izdomājuši... :D

more ...

SVN

Kaut kad biju nomocījies ar SVN instalāciju un pēc servera maiņas negribējās ķerties klāt. Šodien kamēr gaidīju darbā epastu domāju pameklēšu pa goole. Uzrakstīju googlē "svn on ubuntu configure"(bez pēdiņām) un viens no pirmajiem helpiem bija ļoti noderīgs. paņēmu apt-get, apt-get, mazliet pakonfigurēju apachi un SVN gatavs... Dažas problēmas -> google help, un atkal vairs nav problēmu, tagad vienīgais paliku pie tā, ka nevar commitot failus un izdzēst mapes, bet epastu nesaņēmu un ķēros pie citām lietām.. Forši, kad tev ir kopija uz servera un kopija uz dator un jebkurā brīdī vari paņemt kopiju uz cita datora... :) Kādam ir vajadzīgs sīkāks aparksts par to kā es uzinstalēju un nokonfigurēju?

Updated!

Tagad arii commits iet... :)

more ...

Internets

Internets pēdējās divas nedēļas ir šausmīgs... Tikai no rītiem var kaut ko izdarīt. Jāceļas no rītiem augšā, lai varētu normāli kaut ko passtrādāt.. Aizsūtīju vēstuli latnet servisam, nekādam atbildes, šķiet viņiem ir pilnīgi vienalga. Pat google neveras normāli vaļā, un epasta pārbaudīšana paprasa 5 - 10min. Ko lai iesāk? Jānoslogo tīkls tā, ka vispār nav nets, lai beidzot sāk domāt?

more ...

Estrella

Vakar bijām apmmainīt kuponu pret čipšu paku. Sen nebija ēsti estrella ar diļļu garšu, tāpēc paņēmām tos. Bet mūsu prieku izbojāja pārdevēja, kas teica: "Mums teica, ka mēs varam tikai zilās pakas dot pret kuponiem". Pēc jautājuma: "aa, bet jums tur viss tā saskaņots, jo teorētiski jau visām pakām ir akcija?", viņa sāka stostīties un kaut ko runāt par kaut kādu piegādātāju, kas teicis, ka var dot tikai zilās pakas... Nu labi, paņēmām zilo paku, bet nez kāds tam iemesls? Zilajās pakās vismazāk kuponu? (Citā veikalā dienu iepriekš iedeva siera čipšus un neko neteica par kaut kādām zilajām pakām)

more ...

UTF-8

Sodien sapratu, ka pasam nav viena lapa taisita utf-8 un visu dienu nocakarejos konvertejot tabulas laukus, nu labi isteniba pagaja tikai paris stundas. Ja neaizmirsisu, kaut kad uzrakstisu ka man tas izdevas.

p.s. Visiem daudz olas apest un kartigi izsupoties... ;)

more ...