dun dun..

  • Tu gan šodien labi izskaties! :)

  • Tiešām? Paldies...

  • Nē! April, april .. ha ha ha ha..

more ...

Long exposure

Paņēmu statīvu, uzliku lielu ekspozīcijas laiku, notēmēju un šāvu. Ātrumā sanāca kaut kas tāds . Nu nav labs tas mans objektīvs , taisa kaut kādu punktu daudzām bildēm pa vidu. Tādu it kā kaut kas spīdētu uz objektīvu ne tā kā vajadzētu. Bet varbūt man vienk. vajag nopirkt to tur ?

more ...


Miniblogi

Es īsti nesaprotu, kāpēc tādi vispār ir vajadzīgi? Viens izdomāja un tagad visi skrien līdzi. Kāpēc gan "parastajā" blogā nevar rakstīt īsus ierakstus? :D

more ...

Laiks

Uzrakstot nosakumu "Laiks" īsti nevar saprast par ko rakstā ies runa. Angļu valodā ir divi jēdzieni - "Time" un "Wheather", savukārt latviski jāsaka "Laiks" vai "Astroloģiskais laiks". Mja, tāda jau mums ir tā latviešu valoda. Par ko es īsti gribēju rakstīt?

Šorīt pieceļoties aiz loga notiekošais mazliet izbrīnija. Pirms pāris dienām spīdēja saule, savukārt uz nedēļas beigām sola +6/7 grādus, bet šodien no rīta mašīnu nācās "izrakt"(mazliet pārspīlēju) no kupenas. Šausmīgi interesants laiks mums ārā, vismaz interesantāk. :) Katrā ziņā esmu ar mieru sadzīvot ar tādu laiku, galvenais, lai ik pa laikam uzspīd saulīte .. savādāk visu laiku tāds drūms laiks, līdz ar ko arī cilvēki drūmi.

Vēl esmu pamanījis, ka šogad negribas snowot. (Kas notiek? :) ) Gribas vasaru, siltumu, pludmali, smiltis, daudz saules, siltumu, smiltis, sauli, pludmali, utt... :)

Vēl kāda lieta. Pirms kāda laika rakstīju, ka divu gadu laikā esmu apņēmies nopirkt chevrolet captiva. Sekojot modei un benzīna cenām kā arī apstākļu piespiests šo nodomu esmu atmetis. Apstākļi ir tādi, ka esošais 1990. gada honda civic draud izjukt pa detaļām un maijā skati noteikti neizies. Biju aizbraucis uz servisu un izrādās …

more ...

Sniegs, kas snieg uz augšu.

Kāds ir kādreiz redzējis sniegu, kas snieg uz augšu? :) Tas nav nemaz tik neiespējami. Vajag tikai ēkai ovālu formu un vēju no abām pusēm, tad vienā brīdī abas gaisa plūsmas saduras un sāk iet uz augšu. Pareizāk sakot, skatos pa logu un brīnos. :)

more ...

Diffuser

Kakao ieraudziju labu ideju kā spoguļkameras iebūvēto zibspuldzi padarīt "labāku". Ideja ļoti vienkārša. Paņemam fotofilmiņas futrāli/trauciņu/nezinu kā to nosaukt, izgriežam robu un uzmaucam uz zibspuldzes. Links . Sāku nožēlot, ka pirms pāris dienām pasūtīju šo .

more ...

Firefox

Pēdējā laikā firefox darbība sākusi pavisam neapmierināt. Patstāvīgi bremzē, karas, utt. Un nemaz nerunāsim par atmiņas rijību. Tad nu lūk kādi mums ir alternatīvi varianti?

  1. Internet explorer 7 vai Internet explorer 8 beta Nu biedzat jokoties, man nekad nav bijusi uzticība internet explorerim, nekā nebija.

  2. Opera Ātrs, labs, bet ne pietiekoši. Nav dažu lietu, ko firefox pārlūkam var pieinstalēt kā "spraudni". Labs piemērs ir firebug. Un dizainiski Opera kaut kā pavisam nesaista.

  3. Safari Tas nav windows pārlūks. Labi, ir ātrs, utt, bet tie gļuki, piemēram, maximizēts logs, minimizējam to un pēc tam uzspiežam restore, kas notiek? Ātri vien Apnika. Tas pats par "spraudņiem".

  4. Flock Flock sevi sauc par sociālo pārlūku(social browser), jo tam ir integrēti dažādi servisi kā piemēram flick, youtube, facebook. Flock ir būvēts uz tieši tādas pašas mozilla bāzes kā firefox(vai arī uz firefox bāzes?), kas nozīmē, ka lielākajai daļai firefox extensiju vajadzētu strādāt arī ar flock. Tad nu lūk, pamēģināju un gsync plugins strādā, firebug arī strādā un ar abiem pluginiem vēl nav bijis gadījums, kad iekaras. Vienreiz tikai negribēja youtubē atskaņot klipiņu. Katrā ziņā …

more ...

Sapnis

Šonakt redzēju savādu sapni. Pareizāk sakot tas sapnis bija uz rīta pusi. Es un kaut kas bijām kaut kādā telpā vai automašīnā un pēkšņi sāka plūst iekšā ūdens. Un es nodomāju: "Viņš tomēr to izdarīja." Mēs braucām pāri upei uz otru krastu un visur parādījās arvien vairāk ūdens. Kaut kā mistiski otru krastu ūdens plūdi nebija skāruši. Bet mēs skatījāmies kaut kādā ekrānā, kur rādīja, ka ūdens nobrucina kaut kādu vecu tiltu. Nevar visu tā sīki aprakstīt, bet katrā ziņā savāds sapnis.

  1. Tas, ka sapnis sākās jau pusceļā, it kā tas būtu kaut kāds atmiņas uzplaiksnījums/izrāvums.
  2. Sapnī es arī zināju, ka par plūdiem kāds ir atbildīgs un es zināju kurš, bet no tomēr nezināju. Radās tāda sajūta, it kā tas būtu jau kādreiz piedzīvots un es tikai noskatītos no malas uz sevi ar domu - Viņš zin, kas ir vainīgais.
  3. Bija arī sajūta, ka tas viss ir kaut kad jau piedzīvots vai tiks piedzīvots, bet tā kā brūkošais tilts izskatījās diezgan akmenī kalts, tad pieņemšu, ka tas varētu būt no pagātnes.

Secinājums ir tikai viens. Nevajag pirms gulētiešanas skatīties Teenage_Mutant_Ninja_Turtles …

more ...