Par tiem cilvēkiem 2

Dažreiz es cilvēkus patiešām nesaprotu. Ir daudzas lietas, kas pagaidām man rādās tikai sapņos. Ir dažas tādas lietas par kurām es sapņoju sen un daudz. Viena no tādām varētu būt šāda Corvette. Tā kā man ļoti iet pie sirds automašīnas, tad par tādu Corvetti es sapņoju dienu un nakti un arī tad, kad sēžu tualetē. Bet dažiem cilvēkiem šādas lietas pat sagādā problēmas. Izlasot rakstu var saprast, ka mašīnas īpašniecei tā īsti nemaz nevajag to Corvetti un viņa būtu ļoti laimīga tiekot no tās vaļā. Bet es turpinu sapņot .. un domāt par to cik pasaule savādi iekārtota.

Varbūt kāds man grib uzdāvināt kādu līdzīgu/tādu mašīnu? Es pavisam noteikti nosegšu pārrakstīšanas izdevumus. :D

more ...


Super ieteikums

Dont take life so seriosly. Youll never get out of it alive.

Atradu kaut kur pa forumiem.

more ...

Par to pasākumu (Open gallery)

Par pasākumu kopumā man gribas teikt tikai labus vārdus. Uģis tiešām bija pacenties un izskatījās tas viss ļoti smuki. Vienīgi žēl, ka nepaņēmu līdzi foto kameru. Dažas bildes gan var aplūkot šeit, tikai diezgan sliktā kvalitātē.

Viss pasākums notika uz tepera ezera mazās saliņas, kur bija uzstutētas divas skatuves. Visapkārt saliņai bija aplikti celtniecības nožogojumi, kā arī tādi paši uz tilta, kas tiešām lika domāt par to, ka par pasākumu ir padomāts, nevis vienkārši uzstutēta būda, kur iedzīts dj. Ienākot teritorijā pretī pavērās skats uz ūdeni, kurā atspīdēja gaismas no lielās skatuves, kā arī apkārt izvietotās lāpas, kas kopā izskatījās nudien romantiski.

Par mūziku.

Pirmās mūzikas skaņas klausījāmies no ezera otras puses, pie kartingtrases, skatoties kā mitsubishi, 2xsubari, golfs un bmw trennējas rītdienas eiropas sacensībām. Skanēja tāds viegls soulfull house, tieši tāds kā man patīk. Vēlāk devāmies uz otru krastu uz pašu pasākumu. No sākuma ar mīļumu nevarējām izdomāt iet vai neiet, bet mc pierunāja - nenožēloju, ka piekritām. Vienu brīdi gan likās, ka baigais sviests, jo mūzika pamainījās no soulful uz bum-bum house, kas kaut kā pavisam negāja pie sirds …

more ...

Aizdomājos

Kārtējo reizi aizdomājos par alkohola problēmām. Sāku meklēt informāciju googlē par alkohola lietošanu pasākumos un uzdūros savam rakstam . Izlasīju pēdējo komentāru, kuru, starp citu, biju arī pirms tam izlasījis, bet šoreiz arī aizdomājos. Par to mazliet vēlāk. Vispirms par alkoholu.

Par alkoholu man lika aizdomāties sestdien apmeklētais pasākums. Kā jau parasti šādos pasākumos, arī tur bija aldara "alus būdas", kuras ieraugot atcerējos, ka vienreiz jau aizdomājos par to kāpēc šādos pasākumos tiek tirgots alkohols.

Es saprotu, ka ir viens ļoti liels iemesls - nauda, jeb ienākumi no alkohola tirdzniecības. Bet! vai tas ir normāli, ka šādos pasākumos praktiski jebkura vecuma cilvēks var dabūt alkoholu? Un bieži vien šāda veida pasākumos tiek iekšā praktiski jebkura vecuma cilvēki un tur bija meitenes, kurām neizskatījās vairāk par 9/10 gadiem.

Likumā ir rakstīts tā: "Ievērojot šā likuma un citu normatīvo aktu prasības, pašvaldības nosaka alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības īpašu kārtību izbraukuma tirdzniecībā sabiedrisko pasākumu norises vietās.", tas nozīmē, ka pašvaldībām ir pilnīga kontrole pār to, kas notiek pasākumos, kas savukārt nozīmē to - jo lielāki ieņēmumi no pasākuma, jo labāk. Tas ir ļoti savādi, it īpaši …

more ...

Labākā vieta pasaulē

Kura tev būtu labākā vieta pasaulē, kur tieši tu gribētu dzīvot? Neskatoties uz tādām lietām kā ceļa izmaksas, dzīvošanas izmaksas, utt.. Hawaii, Philippines, California, Australia, New Zealand, bet varbūt tevi saista tādas vietas kā Islande?

more ...


Sports un psiholoģija

Tikko radās man tāda interesanta doma. Par ko domā mūsu hokejisti kāpjot uz ledus? Viņi noteikti domā par to kā jāuzvar - pozitīvā gadījumā - savukārrt negatīvā gadījumā: "Nevajag zaudēt .. nevajag zaudēt". Nezinu no kurienes tā, bet man ir radusies sajūta, ka sportisti to visu dara kaut kā nepareizi. Visi ir redzējuši filmas, kur sportists uznāk/uzslido uz sava laukuma, ar tādu iedvesmas pilnu skatienu uz plašumu, kas paveras, kas savukārt rada skatītītājos tādu kā ilūziju, ka tā ir personāža lielā mīlestība, mīlestība pret spēli, spēja to izbaudīt. (man liekas, ka bija kaut kāda filma par jauniešiem - hokejistiem, kur tieši kaut kas līdzīgs bija). Tad nu lūk .. sajūta. Sajūta ir tāda, ka lielākā daļa sportistu neizbauda spēli, kas arī ir pie vainas tam, ka mēs netiekam diezko tālāk tajā visā. No vienas puses var jau saprast to, ka viņiem jādomā ko visa valsts teiks, ja viņi zaudēs, utt, bet, ja viņus tas uztrauc, tad viņi nekad nevinēs.

Daži citāti:

  1. No filmas The Secret: "Zinātnieki veica eksperimentu, kurā olimpiskos sportistus palūdza domās veikt tās distances, kuras viņi parasti veic reāli dzīvē. Visinteresantākais, ka …

more ...

Pārlūki

Nākotne sāk jau izskatīties diezgan cerīga. Jeb tikko uzinstalēju IETester un FireFox 3 RC1. Nezinu kā viņi to ir panākuši, bet ieslēgt firefox pārlūku pagaidām(ar 2x tabiem un bez firebug) ir šausmīgi ātri, savukārt paskatoties aizņemto atmiņu, tas paliek arvien savādāk, jo tiek ielādēti 34mb, bet tas notiek apbrīnojami ātri. Savukārt pie 20 atvērtiem tabiem uzreiz sanāk kopā 120MB, bet, tomēr, tas notiek ātri. Jāpalieto kādu laiciņu, jāpatestē un tad jau manīs. Savukārt par IETester. Neskatoties uz to, ka karas un aizņem daudz operatīvās atmiņas, tā tiešām ir ģeniāla programma. Varēja vēl tikai iebūvēt firefox, operas un safari "tabus" un developeris beidzot varētu beigt dzert nervu zāles(tas tā vispārīgi domāts).

more ...

Vai tiešām palieku vecs?

Šodien pēc sarunas ar kolēģiem par iphone, aizdomājos...

Pēdējā laikā esmu ievērojis, ka es daudz lietas noliedzu un daudz lietas vispirms padomāju pirms rīkojos. Piemēram par to pašu iphone. Ja agrāk es varētu atļauties, tad vienk. būtu nopircis tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns un nenotestēts. Tagad ir tā, ka es īsti neredzu vajadzību priekš multimediju telefona, kurš maksā dārgāk par multifunkcionālu plaukstdatoru ar Windows Mobile 6. Agrāk man noteikti liktos, ka atslēgt taustiņus ar "slaideri" uz "touchscriina" būtu baigi forši, tagad es domāju, ka tikko iemainītajam LG KE820 arī interesanti var atslēgt taustiņus kā arī ielikt 2gb atmiņas karti(20ls?), lai varētu kādu mp3 paklausīties un kam vajag 8gb kā arī tas KE maksā tikai 115ls un ir ultra mazs. Agrāk es biju diezgan konservatīvs uz ēdienu un apģērbu, bet visur citur, it sevišķi, tehnikas jautājumos, baigi patika dažādi jaunumi. Tagad es pat nevaru atcerēties, kad pēdējoreizi būtu meklējis kādu jaunu softu. Vēlviena lieta ir tāda, ka man beidzot, beidzot ir piebesījis un tā pamatīgi, viss kas saistās ar datora pārinstalēšanu un to, ka pēc kāda laika …

more ...